Červenec 2017

Haul #2

31. července 2017 v 17:33 | KIKI :) |  Hauly
Ahoj tady Kiki, dnes jsem se rozhodla ukázat vám nějaké nové věci, co jsem si koupila a třeba vás inspirovat ke koupi nějakých letních oblečků. Tak půjdeme rovnou na to..

1,jako první tu mám crop top z New Yorkeru za 89,-. Pořídila jsem si ho hned ve třech barvách a to v černé, šedé a vínové. Jejich obrázky jsem nenašla tak aspon takhle.
2, další také z New Yorkeru je tento překrásný overal za 499,-
3, dále mám z Tally Weijl tyto šaty, ketré jsou naprosto nádherné a ikdyž jsou černé mohu je nosit kdykoliv i ve vedru.
4, dál tu mám toto tričko s kočičkou také z Tally Weijl
5, a poslední, co jsem si koupila v Tally Weijl jsou tyto překrásné kalhoty s nášivkami.
Tak to je prozatím vše. Doufám, že jsem vás alespon trochu imspirovala a nějaké věci se vám líbili. Ted plánuji být více aktivnější takže bude i více článku tak se těšte. Ahoj
KIKI:)

Moje sbírka krytů na Iphone 6s #1

31. července 2017 v 17:00 | KIKI :) |  Moje sbírky
Ahoj tady Kiki, dnes je tu po dlouhé době zase nějaký článek a rozhodla jsem se, že vám ukážu svou sbírku krytů na Iphone 6s.
Mám teda Iphone 6s v barvě rosegold ( 32G pro ty co by to zajímalo). Takže nebudu zdržovat a jdeme rovnou na to... Ještě bych se chtěla omluvit za to, že jsem dlouho nevydala žádné články přesněji měsíc, což je strašně dlouhá doba.
No tak jdeme na to...

1,jeden z prvních krytů, který jsem si pořídila hned po koupi mobilu, je průhledný. Je obyčejný, takže sem nedávám ani foto. Asi si každý dokážeme představit, jak vypadá průhledný obal.

2, jako druhý mi pořídil táta kryt z Claire's, ketrý vypadá poněkud trochu jinak než na obrázku je v jiné barvě, ale je to tento vzor. Je tedy v barvě hnědé a stál 269,- Moc se mi líbí a chtěla jsem nějaký hned takhle na začátek.
Výsledek obrázku pro kryty na iphone 6s claires
3, kryt s Homerem je ultratenký a je úplně nádherný taky kdo by nechtěl Homera. Už si nepamatuji kolik stál a ani nevím jestli se dá ještě koupit.
Výsledek obrázku pro kryty na iphone 6s

4, poslední kryt, který vám dnes ukážu a je také moc super hlavně pro holky, je kryt se zrcadlem je výborný, protože ho můžete přesně používat jako zrcadlo třeba při hodině nebo když si ho zapomenete doma.
Výsledek obrázku pro kryty na iphone 6s

Tak to by bylo pro první díl vše ahoj.
KIKI:)