Tábor 2017

1. srpna 2017 v 12:25 | KIKI :) |  Cestování
Ahoj tady Kiki, dnes vám tady popíšu svůj tábor,na který jsme jeli 10.7 a odjížděli jsme 16.7 . Bylo to úžasné!! Více dole..


10.7
Sbalili jsem se a v 16.00 jsme přijeli na místo. Měla jsem trochu strach, ikdyž jsem na tomto táboře byla již dvakrát. Bála jsem se hlavně těch lidí. Nakonec nás bylo jenom 30 a převážně tam byly moje kamarádky.
První den jsme se rozdělili do týmů tentokrát jenom 3( červení, modří a zelení). Téma byl Hollywood, Takže jako každý rok jsem si vyráběli táborová trička. Po večeři jsme dodělali trička a šli jsme spát.

11.7
Jako každý den jsme vztávali brzy a šli jsme na rozcvičku.Po rozcvičce jsme šli na snídani a poté byl program. Měli jsme vymyslet vlastní reklamu, ketrá se bude později hrát. Moc nás to zaujalo a pustili jsme se do toho.Po obědě jako vždy byl polední klid, ale moc se tomu tak v našem případě říkat nedalo.Byl to spíše polední ruch. Několikrát nás napomínali, ale každý den se to opakovalo, až nám zakázali hodit na cizí pokoje, což jsme samozřejmě nedodržovali. Také tam byl nějaký případ, že si holky vyprávěly duchařské historky a pak se všichni báli. Došlo to až tam, že začali vidět nějaký duchy a někdo jim otvíral skříň a někdo jim shazoval peřinu.

12.7
Tento den jsme nic moc nedělali, jenom jsme něco vyráběli- například chodník slávy, rozdělili jsme si role jako třeba režisér, kostimér, producent a další..

13.7
Hráli jsme také různé hry koně, medvídky a další.. Také jsme měli soutěž o ceny- museli jsme vyhrát mince, za které jsme si poté vybírali ceny. Já si vybrala pastelky a sešity a gumy. Dále jsme také vyráběli, už ani nevím co.

14.7
Vyráběli jsme různé kulisy kameru, scénář a další. Poté proběhlo velké focení a tradiční opékání špekáčků.

15.7
Půldenní výlet na hrad. Na hradě jsme hráli různé hry. Po návratu z hradu jsme hráli bingo a další různé hry. Večer také proběhlo slavnostní předávání Oscarů a velká podepisovačka.

16.7
Poslední den jsme se balili, hráli bingo o ceny a hráli takovou hru, která je tam každý rok. Moc jsme si to tam užili, a tak se nám vůbec nechtělo domů. Bohužel jsme museli, ikdyž jsme tam všichni chtěli být ještě týden. :(

Tak to bylo asi vše, doufám, že si prázdniny užíváte tak jako já, ikdyž zbývá už jenom měsíc :(

KIKI:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama