Květen 2018

Už nemůžu

19. května 2018 v 17:30 | KIKI :) |  Téma týdne
Obšas mám pocit,že jsem úplně zbytečná. Všichni by se beze mě obešli. Nemusím tu být. Proč taky? Občas chci jít a omlátit si něco o hlavu tak, abych se už neprobrala. Nikdy. Občas bych nejradši všechny umlátila. To je to zlo. Zlo, které je ve mně a je silenější a silnější. Zlo už mě pohltilo. Není cesty zpět. Jdu přímo. Vstříc záhubě nebo čemukoli,co mě na konci cesty čeká. Neboj, uvidíme se tam. Všichni.

Jasně, všichni máme problémy nebo problémky, ale existuje více druhů problémů. Já mám...hodně problémů...ale o tom jindy.

Temnota je tu všudypřítomna. Kolem nás i v nás. Může vás pohltit, když to dovolíte a to se stalo mě. Vyvarujte se temnoty. Vyhněte se jí obloukem. Zbavte se jí dokud můžete. Já už nemůžu!

BEST seriály #1

6. května 2018 v 10:46 | KIKI :) |  BEST
Ahoj, rozhodla jsem se podělit se s Vámi o mé oblíbené seriály. Doufám, že Vás to alespoň trochu inspiruje a jdeme rovnou na to.

1. Game of thrones
Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů je Hra o trůny. Je to o sedmi ( myslím) království, které mezi sebou válčí o trůn. Mě to baví, akorát nedoporučuji pro malé děti a lidi se slabými žaludky, protože je tam hodně násilí, zabíjení a dalších podobných věcí.

2. Riverdale
Tentokrát tu máme partu kamarádů, kteří odhalují a řeší vraždy. Také se zde řeší vztahy mezi nimi a rodina a škola. Tento seriál doporučuji všem.

3. Friends ( přátele)
Tento seriál(sitcom) zná hodně lidí, je to taková ta klasika na nudné dny. Určitě se u toho i hodně nasmějete. Vřele doporučuji.

4. The Vampire diaries (upíří deníky)
Trochu starší, ale zajímavý seriál o dvou upířích bratrech a jedné holce. Moc mě baví. Jednou už jsem ho viděla, ale musím si to dale znova.

5. Pretty little liars (PLL) prolhané krásky
Opět tu máme partu kamarádek, kterým zemřela kamarádka a ony se snaží zjistit, kdo ji zabil. Také jim někdo píše zprávy a schovává se za písmeno A. Také doporučuji.

Tak to by bylo asi všechno. Do komentářů se se mnou můžete podělit o Vaše oblíbené seriály. Budu se těšit na další článek. Ahoj vaše Kiki❤️

Není mi to jedno

6. května 2018 v 10:23 | KIKI :) |  Ostatní
Ahoj, jsem tu po dlouhé době opět s nějakým článkem. Tentokrát to bude trochu jiné téma než jste na mém blogu zvyklí. Chci, abyste věděli, že mi není jedno, jak to vypadá v našem státě. Proto jsem se rozhodla napsat o tom krátký článek a možná Vás i přivést na jednu stránku, která bojuje proti tomu, co se děje v našem státě. Nechci o tom moc psát takže se radši podívejte na tu stránku a sami uvidíte.

Stránka: milionchvilek.cz

Budu ráda, když se podíváte a uděláte si sami názor. Děkuji za přečtení. Vaše Kiki ❤️